Produkty (11)

Dobrze wiemy, że kochasz swojego czworonoga. Wiemy też, że każdy ma swoje miejsca w domu. Twój pies również potrzebuje swojego azylu, miejsca, do której może zawsze pójść. Miejsca, w którym może udać się po wyczerpującym spacerze, intensywnej zabawie, czy w stresujących sytuacjach. Z pomocą przychodzą nasze legowiska dla psa w rozmiarach od S do XXL, które zapewniają mu własne królestwo, kącik w którym będzie mógł wygodnie poleżeć i się zrelaksować. W końcu, niektóre psy spędzają w swoim “kąciku” nawet 20 godzin w ciągu doby.

Jakie legowisko dla psa wybrać?

Wszystkie posłania dla psa to sprawdzane przez lata modele, które cieszą się popularnością i klienci chętnie je kupują. Wybór, więc najbardziej ogranicza się do rozmiaru oraz wzoru i kolorystyki. Możesz wybrać leżankę dla psa w kształcie poduszki, sofy, czy też kanapy. Miękkie i wygodne wypełnienie to gwarancja udanego wypoczynku. Dostępne są też wersje z budką oraz torby do transportu pieska.

Jaki rozmiar legowiska dla psa?

W ofercie sklepu posłania dla wszystkich ras i wielkości psów. Dostępne są warianty dla małych, średnich i dużych psów. Każda oferta ma opisane wymiary, więc idealnie dopasujesz je do swojego czworonożnego przyjaciela. Aby dobrać najlepszy rozmiar legowiska dla swojego psiaka, należy zmierzyć jego długość i dodać do wyniku 10-20 cm. Jest to niezbędny zapas, aby nie było mu zbyt ciasno i miał swobodę ruchów. Dla szczeniaka, który w przyszłości urośnie do większych rozmiarów, warto kupić mniejsze posłanie , a po jakimś czasie wymienić na większe. Nie będzie dla niego za duże i mamy gwarancję, że nie nie zniszczy go zębami, zanim do niego urośnie. Nasze tanie legowiska występują zwykle w kształcie owalnym, lub prostokątnym. Psy, które śpią zwykle zwinięte w kulkę docenią legowisko owalne, zaś te które lubią być wyprostowane “wybiorą” legowisko prostokątne, ponieważ jest dłuższe.

Higiena psiego legowiska

Nowoczesne materiałowe legowisko dla psa jest wytrzymałe, a zarazem łatwe w czyszczenia i można je prać w pralce. Niektóre modele są wyposażone dodatkowo w zamek błyskawiczny, który jeszcze bardziej ułatwia wypranie.

W sklepie internetowym Petraft.pl znajdziesz, wiele modeli, z których wybierzesz najlepszy dla siebie i swojego czworonożnego przyjaciela. Znajdziesz legowisko dla Buldoga francuskiego, Jack russell terriera, Maltańczyka, Yorka, Mopsa, Labradora, Golden retrievera, Owczarka, czy też kundelka. Zamów tanie legowisko dla psa w wyjątkowo korzystnej cenie z dostawą do domu. Towar bezpośrednio dostarcza nam polski producent legowisk dla psów, dlatego ceny w naszym sklepie online są korzystniejsze niż w przypadku innych miejsc.